SUDJELOVANJE NAŠIH UČENIKA NA DRŽAVNOM PRVENSTVU U KROSU

Državno prvenstvo u krosu osnovnih i srednjih škola održalo se 27.-28. 11. 2023. u Poreču.

Na tom natjecanju sudjelovali su i naši učenici 5. i 6. razreda kao prvaci županije u kategoriji djevojčica i dječaka. U vrlo teškim uvjetima naše djevojčice osvojili su 83 boda i ostvarile izvrsno 8. mjesto. Dječaci su osvojili 93 boda i ostvarili izvrsno 10. mjesto. U pojedinačnoj konkurenciji kod djevojčica najbolje rezultate postigla je Tesa Slanac osvojivši 16. mjesto. A kod dječaka najbolje rezultate očekivano je postigao Ivan Kasumović osvojivši 4. mjesto.

Za djevojčice nastupili su: Ina Abramović Iva Knežević, Tesa Slanac i Tena Topić.

Za dječake nastupili su: Ivan Kasumović, Antonio Godeč, David Bukvić i Jan Duršot.

Voditelji ekipa na DP bili su Katarina Margetić i Krum Stevanovski. Mentor ekipa Krum Stevanovski.

Čestitamo djevojčicama i dječacima na ostvarenim rezultatima!